Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (Pocztex kurier - gratis od 300zł) już od 300,00 zł.
Produkt dnia
Fotel elektroniczny do pedicure FE602 BIS E - exclusive
Fotel elektroniczny do pedicure FE602 BIS E - exclusive

4 969,20 zł

4 040,00 zł

szt.
Biosonic BS400 - bezprzewodowy
Biosonic BS400 - bezprzewodowy

399,00 zł

324,39 zł

szt.
Frezarka BIO NAIL BN500 - głowica manicure C
Frezarka BIO NAIL BN500 - głowica manicure C

688,80 zł

560,00 zł

szt.
BARBICIDE® HAND DISINFECTION DEZYNFEKCJA RĄK I SKÓRY
BARBICIDE® HAND DISINFECTION DEZYNFEKCJA RĄK I SKÓRY

89,00 zł

72,36 zł

szt.
Frezarka BIO NAIL BN500 - głowica pedicure D
Frezarka BIO NAIL BN500 - głowica pedicure D

621,15 zł

505,00 zł

szt.
Darsonval Dermo Lux HF100
Darsonval Dermo Lux HF100

329,00 zł

267,48 zł

szt.
Bestseller - Epilator - Koagulator EP400
Bestseller - Epilator - Koagulator EP400

1 499,37 zł

1 219,00 zł

szt.
Regulamin sklepu

1. Ogólne zasady sklepu internetowego Biomak Sp.J.

 1. Niniejszy regulamin określa warunki obowiązujące w sklepie internetowym Biomak Sp.J.
 2. DANE FIRMY:
 • Biomak Sp. J., ul. Słońskiego 13, 05-820 Piastów, POLAND
 • mail: biomak@biomak.pl
 • tel.: +48 797 894 920,
  tel.: +48 502 448 033, tel.: +48 690 277 436.
  Faks: wew.201
 • NIP: 534-14-50-244
 • REGON: 012375156
 • KRS: 0000109897
 • UE VAT ID: PL5341450244
 • Numer GIODO: 151588

3. Warunki i zasady regulaminu obowiązują na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

4. Sklep internetowy Biomak Sp.J. jest oparty na asortymencie firmy Biomak Sp.J. z siedzibą w Piastowie, ul. E. Słońskiego 13.

5. Realizacja zamówień w sklepie Biomak Sp.J. odbywa się na zasadach określonych w poniższym regulaminie.

2. Zasady składania zamówień i zasady realizacji zamówień w sklepie internetowym Biomak Sp.J.

 1. Złożenie zamówienia w sklepie Biomak Sp.J. wymaga rejestracji, akceptacji niniejszego Regulaminu oraz wypełnienie pól formularza, oznaczonych jako wymagane.
 2. Z oferty w sklepie Biomak Sp.J. może korzystać każdy, kto posiada zdolność do czynności prawnych.
 3. Zamówienia składać można całą dobę każdego dnia roku natomiast ich realizacja odbywa się w godzinach: od poniedziałku do piątku od 9.00 do 16.00, Biomak Sp.J nie realizuje zamówień w Święta oraz w inne wyznaczone przez Biomak Sp.J. dni.
 4. Zamówienia realizowane są na terenie całej Polski.
 5. Klient składając zamówienie wyraża zgodę na przetwarzanie przez Biomak Sp.J. danych Kupującego niezbędnych do celów reklamy, badania rynku oraz badania zachowań i preferencji usługobiorców z przeznaczeniem wyników tych badań na potrzeby polepszenia jakości usług świadczonych przez sprzedawcę. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych a w razie stwierdzenia ich niezgodności ze stanem faktycznym ma prawo do ich poprawienia. Zmianę danych Klient winien zgłosić na piśmie w siedzibie Biomak Sp.J. lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres biomak@biomak.pl
 6. Klient dokonując zakupu w sklepie internetowym, bądź składając zamówienie drogą telefoniczną lub mailową zawiera z firmą BIOMAK Sp.J., będącą dostawcą towarów umowę następującej treści: Do dokonania dostawy towarów w rozumieniu art.19a Ustawy z dnia 11 marca 2004r. o podatku od towarów i usług (VAT) dochodzi w dniu dostawy towarów, który jest określony przez firmę BIOMAK Sp.J. na fakturze sprzedaży lub w dniu wystawienia paragonu fiskalnego (jeśli nie jest wystawiona faktura).
 7. Klientów korzystających z usług sklepu internetowego Biomak Sp.J. obowiązuje zakaz dostarczania treści o charakterze bezprawnym. Zamówienia zawierające treści o takim charakterze będą anulowane a konta użytkownika - usuwane.
 8. Biomak Sp.J. zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień złożonych na nieprawidłowo wypełnionym formularzu, wzbudzających wątpliwości osoby przyjmującej zamówienie lub takich, których nie uda się potwierdzić oraz zamówień składanych przez Klientów, którzy nie przestrzegają zasad niniejszego regulaminu. Biomak Sp.J. zastrzega sobie prawo do anulowania w/w zamówień i usunięcia konta użytkownika.
 9. Fakt złożenia przez Klienta zamówienia zostanie potwierdzony przez system automatycznie drogą elektroniczną. Biomak Sp.J. nie ponosi odpowiedzialności za podanie błędnego e-mail'a, który uniemożliwi potwierdzenie zamówienia w/w drogą.
 10. Klient ma prawo anulować zamówienie a także anulować część zamówienia lub zmienić jego treść, nie później niż 1 dzień przed wyznaczoną datą realizacji zamówienia.
 11. Późniejsze anulowanie zamówienia lub też nieuzasadniona odmowa jego przyjęcia, nieobecność Klienta w wyznaczonym miejscu dostawy, traktowane jest jako naruszenie zasad niniejszego regulaminu.
 12. Zamówienia dostarczane będą pod wskazany przez Klienta adres. W przypadku gdy Klient nie poda adresu dostawy, zamówienie będzie dostarczone na adres podany do faktury.
 13. Termin otrzymania przesyłki = czas realizacji – do 3 dni roboczych + czas dostawy – do 48 godzin.
 14. Dostawy na terenie Polski są realizowane za pośrednictwem firmy firmy DPD lub Poczty Polskiej lub Pracownika firmy Biomak Sp.J. lub innego Kuriera wybranego przez Biomak Sp.J. lub wybranego przez Klienta po uzgodnieniu z Pracownikiem Biomak Sp.J. Kurier wybierany jest przez Pracownika Biomak Sp.J. lub przez Klienta na wyraźną jego prośbę. W takim przypadku Klient może być obciążony kosztami transportu i dostawy pomimo iż wartość zamówienia przekroczy 300 zł. brutto.
 15. Koszt dostawy zgodny jest z cennikiem Poczty Polskiej i cennikiem firm Kurierskich przy czym firma Biomak Sp.J. ponosi koszty dostawy asortymentu do Klienta jeśli wartość zamówienia złożonego przez Klienta będzie równa lub przekroczy 300 zł brutto z zastrzeżeniem ppkt. 10 w pkt. 2 niniejszego regulaminu.

  Opłaty kurierem DPD na terenie Polski:

  Paczka BRUTTO

  Masa: do 30kg 18.99 zł

  Przesyłka pobraniowa BRUTTO

  Masa: do 30kg 21.99 zł

   

  Opłaty Poczty Polskiej na terenie Polski :

  Paczka pocztowa priorytetowa BRUTTO

  Masa: do 5kg 16.99 zł
 16. W wypadku nieobecności Klienta pod wskazanym adresem dostawy Klient zostanie obciążony kosztami transportu nie zrealizowanego zamówienia.
 17. Należy sprawdzić towar w obecności kuriera. Jeśli towar został uszkodzony w transporcie, należy spisać protokół szkody z kurierem i niezwłocznie powiadomić Biomak o wystąpieniu takiej sytuacji.
 18. Ceny artykułów w sklepie internetowym są identyczne jak w rzeczywistym sklepie Biomak Sp.J.
 19. Ceny towarów uwzględniają podatek VAT. Są to ceny brutto wyrażone w złotych polskich i nie uwzględniają kosztów dostawy zamówienia.
 20. Do dostarczonego zamówienia zawsze dołączany jest dokument sprzedaży.
 21. Zamówienie stanowi ofertę w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
 22. Biomak Sp.J. zastrzega sobie, że asortyment oraz ceny poszczególnych produktów mogą ulec zmianie.
 23. W przypadku, braku możliwości skompletowania przesyłki zgodnie ze złożonym zamówieniem z powodu braku któregoś z zamówionych produktów, przesyłka będzie realizowana po telefonicznym lub e-mail’owym skontaktowaniu się z Klientem.
 24. W razie niezgodności dostarczonej przesyłki ze złożonym zamówieniem Kupujący powinien odmówić przyjęcia nie zamawianych produktów i niezwłocznie powiadomić o tym sprzedawcę.
 25. Przyjęcie przesyłki przez Kupującego, potwierdzone jego podpisem na liście przewozowym, traktowane będzie jako potwierdzenie jej zgodności z zamówieniem.
 26. Dokument sprzedaży jest zawsze zgodny z ceną sprzedaży obowiązującą w chwili przyjęcia zamówienia do realizacji.

3. Warunki płatności

 1. Płatności za zakupy i dostawę można dokonywać w następujący sposób: gotówką (za pobraniem, przy odbiorze towaru), przelewem na konto oraz przez system PayU szybkich przelewów elektronicznych, karty płatnicze VISA i MasterCard obsługiwane przez PayU.
 2. Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmy Biomak Sp.J. Numer konta i dane do przelewu są podawane po złożeniu zamówienia z zastrzeżeniem ppkt. 2.3 w pkt. 2 niniejszego regulaminu.

4. Zasady udzielenia gwarancji

 1. Zgodnie z zasadami opisanymi w Karcie Gwarancyjnej.

5. Polityka Zwrotów

 1. Przy zakupie przez internet, telefon, tzw. sprzedaż na odległość tzw. sprzedaż poza lokalem przedsiębiorstwa możesz zmienić zdanie, pamiętaj bez dokumentu potwierdzającego płatność, zwrot lub wymiana będzie niemożliwa.
 2. Uwaga: nie podlega prawu do odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorcy dla danego produktu
  - zamówienie koloru tapicerki innego niż biały,
  - nietypowe zamówienie wykonywane pod specjalne życzenie klienta, nie będące składnikiem oferty katalogowej.
 3. W okresie 14 dni od dostarczenia zamówionego towaru, klient ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku ( może być otwarte w celu kontroli zawartości ), z kompletną jego zawartością oraz dowodem zakupu, a sam przedmiot będzie nieuszkodzony oraz nie będzie nosił jakichkolwiek śladów używania.

  Zasady działania 14 dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy: - Jeżeli uznasz, że z jakiegokolwiek powodu otrzymany towar nie spełnia Twoich oczekiwań, a nie został uszkodzony, napisz o tym do nas biomak@biomak.pl i odeślij przesyłkę w ciągu 14 dni od daty odebrania na nasz adres: Biomak Sp.J
  ul. Słońskiego 13, 05-820 Piastów


  Po otrzymaniu towaru od Ciebie zwrócimy Tobie jego wartość na wskazane konto lub przekazem pocztowym na Twój adres. Zwrócony towar nie może nosić śladów użytkowania oraz musi być w oryginalnym opakowaniu z kompletną zawartością. Zwrot pieniędzy dotyczy wartości towaru - nie obejmuje kosztów przesyłek.

  Jesteśmy dla Ciebie i działamy z myślą o Tobie, dlatego gwarantujemy dobre zakupy bez ryzyka.

  Nie jesteśmy w stanie zaakceptować zwrotu mebli do samodzielnego złożenia, które zostały częściowo lub w całości złożone. Produkt nie może posiadać znamion użytkowania, nie może też być zniszczony.

6. Polityka prywatności

 1. Administratorem danych osobowych klientów Sklepu w rozumieniu przepisów Ustawy o ochronie danych osobowych jest firmaFirma BIOMAK Sp.J. Sylwester Kiełbowski i Karol Kiełbowski, ul. Słońskiego 13, 05-820 Piastów, NIP: 534-14-50-244 REGON: 012375156
 2. Dane osobowe Klientów i osób korzystających ze Sklepu przetwarzane są przez Sklep w celu prowadzenia sklepu, a w szczególności:
  • świadczenia dostępnych za jego pośrednictwem usług sprzedaży,
  • obsługi procesu rejestracji tj. czynności polegającej na założeniu przez klienta Konta Klienta (jeżeli chce być posiadaczem takiego konta) i logowania do tego konta,
  • ewentualnego dochodzenia roszczeń,
  • przesyłania przez Sklep na wskazany adres poczty elektronicznej - w formie elektronicznej - zamówionego biuletynu (newsletter), ofert handlowych oraz informacji o nowościach i promocjach,
  • wyjaśnienia okoliczności niedozwolonego korzystania z usług świadczonych drogą elektroniczną,
  • zapewnienia sprawnego funkcjonowania sklepu,
  • tworzenia wewnętrznych raportów i analiz,
  • tworzenia statystyk oglądalności podstron Sklepu,
  • dostosowania Sklepu do potrzeb Klientów,
  • o zawarcia i wykonywania Umowy sprzedaży (włącznie z dostawą) i obsługi reklamacji.
 3. Podanie danych osobowych, a także zgoda na ich przetwarzanie nie jest obowiązkowe (jest dobrowolne), ale jest konieczne do świadczenia przez Sklep ww. usług. Dane osobowe, które są podawane i na których przetwarzanie wyrażona zostanie zgoda, będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i celu, jakim obejmie dana zgoda.
 4. Dane będą przetwarzane z zachowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa, które określono w
  Rozporządzeniu Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 (art. 6 ust. 1 lit. f RODO) o ochronie danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz w wydanych na jej podstawie przepisach wykonawczych.
  Klient ma prawo swobodnego dostępu (wglądu) do swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania ich przetwarzania i ich usunięcia z bazy danych, co należy zgłosić do administratora danych, w formie pisemnej.
 5. Każdy potencjalny Klient ma możliwość obejrzenia asortymentu proponowanego przez Sklep bez rejestracji w systemie - na tym etapie nie są pobierane żadne dane osobowe. Jeśli Klient zdecyduje się na zakup w Sklepie, może wybrać opcję założenia konta użytkownika, na którym będzie mógł w przyszłości obserwować swoje zamówienia oraz przejrzeć historię swoich wcześniejszych zakupów. W tym celu Klient zostanie poproszony o podanie niezbędnych w tym procesie danych tj. loginu oraz adresu e-mail, który będzie wykorzystywany przy opcji logowania. Klient może dokonać zamówienia bez konieczności zakładania konta.
 6. Podczas składania zamówienie w Sklepie, Klient zostanie poproszony o podanie następujących danych: imię, nazwisko, telefon, e-mail, adres dostawy oraz informacji dotyczących formy płatności. Wszystkie powyższe elementy są niezbędne do przeprowadzenia transakcji zakupu. Klient może również poprosić o wystawienie faktury VAT, zaznaczając odpowiednią opcję na formularzu zamówienia. W przypadku fakturowania transakcji należy podać: numeru NIP, nazwę firmy oraz adres siedziby, a w odniesieniu do osób fizycznych - adres zamieszkania.
 7. Odbiorcy lub kategorie odbiorców, którym dane mogą być przekazywane - podaj nazwę i adres siedziby lub nazwisko, imię i adres miejsca zamieszkania podmiotu, któremu dane mogą być przekazywane:
  • Poczta Polska Spółka Akcyjna, ul. Stawki 2, 00-940 Warszawa
  • DHL Express (Poland) Sp. z o.o. Biuro główne ul. Osmańska 2 02-823 Warszawa
  • K-EX Sp. z o.o. ul. Zagnańska 61, 25-528 Kielce
  • Oddział Siódemka S. A. ul. Matuszewska 14, 03-876 Warszawa
  • PayU ul. Grunwaldzka 182 60-166 Poznań
 8. Jest możliwe, że podczas odwiedzania Sklepu zostaną zarejestrowane następujące informacje: numer IP komputera, nazwa domen, typ używanej przeglądarki i rodzaj systemu operacyjnego. Dane te są zbierane przez Google Analytics - powszechnie znany i wykorzystywany na rynku system internetowy do badania statystyk odwiedzin stron internetowych udostępniany przez Google, Inc. Google Analytics używa "cookies", czyli plików tekstowych umieszczanych na komputerze użytkownika w celu umożliwienia witrynie przeanalizowania sposobu, w jaki użytkownicy z niej korzystają. Informacje generowane przez cookie na temat korzystania z witryny przez użytkownika (włącznie z jego adresem IP) będą przekazywane spółce Google i przechowywane przez nią na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Google będzie korzystać z tych informacji w celu oceny korzystania z witryny przez użytkownika, tworzenia raportów dotyczących ruchu na stronach dla operatorów witryn oraz świadczenia innych usług związanych z ruchem na witrynach internetowych i korzystaniem z internetu. Google może również przekazywać te informacje osobom trzecim, jeżeli będzie zobowiązana to uczynić na podstawie przepisów prawa lub w przypadku, gdy osoby te przetwarzają takie informacje w imieniu Google. Google nie będzie łączyła adresu IP klienta z żadnymi innymi danymi będącymi w jej posiadaniu. Użytkownik może zrezygnować z cookies wybierając odpowiednie ustawienia na przeglądarce, jednak należy pamiętać, że w takim przypadku korzystanie z wszystkich funkcji witryny może okazać się niemożliwe. Korzystając ze sklepu użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie przez Google dotyczących go danych w sposób i w celach określonych powyżej.
 9. Jeśli Klient zwraca się do Sklepu z zapytaniem odnośnie realizacji zamówienia, uszczegółowienia danych, zapytania o produkt, zarówno e-mailowo jak i telefonicznie, to przekazuje Sklepowi swoje dane, czyli: nr telefonu, imię i nazwisko, adres e- mail. Są to dane, które wcześniej zostały podane i na których przetwarzanie została wyrażona zgoda. Wszystkie te dane wykorzystywane są wyłącznie do potwierdzenia tożsamości i kontaktu, w celu udzielenia wyczerpujących informacji związanych z realizacją zamówienia. Informacje uzyskane od Klienta nie są katalogowane i udostępniane podmiotom trzecim, poza przypadkami wyszczególnionymi w niniejszej Polityce Prywatności.
 10. Wszystkie informacje i dane podane przez Klienta są wykorzystywane wyłącznie na potrzeby realizacji zamówienia i nie są przekazywane żadnym firmom zewnętrznym, a jeśli Sklep zamierza je udostępnić, to wyraźnie komunikuje to wraz z informacją w jaki sposób można nie wyrazić na to zgody.
 11. Dostęp do danych osobowych w naszej firmie mają tylko odpowiednio przeszkolone osoby, zajmujące się bieżącą obsługą zamówień. Sklep wysyła towar za pośrednictwem firmy kurierskiej lub poczty, które dostarczają zamówiony towar. Sklep przekazuje niezbędne informacje, konieczne do sprawnego dostarczenia towaru: imię i nazwisko, nr telefonu, i adres dostawy - aby przewoźnik mógł zweryfikować rzeczywistego odbiorcę zamówienia i dostarczyć produkty pod odpowiedni adres.
 12. W sytuacji naruszenia Regulaminu zamieszczonego na naszej stronie, złamania prawa, lub gdy zaistnieje taka konieczność określona przepisem prawnym, Sklep może udostępnić dane organom wymiaru sprawiedliwości. Sklep może je także udostępnić w wypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych. Poza tymi przypadkami informacje dotyczące tożsamości Klientów nie zostaną ujawnione osobom trzecim.
 13. Pracownicy Sklepu kontaktują się z Klientami telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Tą drogą będą przekazywane Klientom wszystkie ważne informacje.
 14. Jeśli Klient wyraził zgodę na otrzymywanie od Sklepu informacji marketingowych i podał swój adres e-mail, to te informacje będą dostarczane tym sposobem. W każdej chwili Klient może cofnąć zgodę na otrzymywanie tych informacji.
 15. W każdej chwili klient ma możliwość zmiany hasła, aktualizacji, bądź weryfikacji swoich danych po zalogowaniu się do systemu Sklepu na swoim koncie użytkownika. Po kliknięciu w opcje "Moje informacje osobiste"" - istnieje możliwość ich zmiany. Nie można samodzielnie zmienić danych użytych do aktualnie realizowanej transakcji zakupu, ponieważ są one częścią rachunku lub faktury.
 16. Niektóre obszary Sklepu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe, które są wysyłane przez nasz sklep i przechowywane na Twoim komputerze w celu umożliwienia: utrzymania sesji klienta (po zalogowaniu),zapamiętywania dokonanych zakupów, tworzenia statystyk oglądalności podstron serwisu.
 17. Pliki cookies wykorzystywane przez Sklep mogą mieć charakter tymczasowy lub trwały. Tymczasowe pliki cookies są usuwane z chwilą zamknięcia przeglądarki, natomiast stałe pliki cookies są przechowywane także po zakończeniu korzystania ze Sklepu i służą do przechowywania informacji takich jak hasło czy login. W każdym momencie Klient może zablokować instalowanie plików cookies lub usunąć stałe pliki cookies, wykorzystując stosowne opcje przeglądarki internetowej.
 18. Oprócz plików cookies Sklep może również gromadzić dane w ramach tzw. logów lub plików dziennika. Informacje zawarte w logach mogą obejmować m.in. adres IP, rodzaj platformy i przeglądarki internetowej, dostawcę Internetu oraz adres strony, z której Klient wszedł na Sklep.
 19. Dane osobowe Klientów Sklepu są przechowywane w bazie danych, w której zastosowano środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych zgodne z wymaganiami określonymi w przepisach o ochronie danych osobowych, w tym rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 29 kwietnia 2004 r. w sprawie dokumentacji przetwarzania danych osobowych oraz warunków technicznych i organizacyjnych, jakim powinny odpowiadać urządzenia i systemy informatyczne służące do przetwarzania danych osobowych (Dz. U. Nr 100, poz. 1024) oraz wytycznymi Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.
 20. Sklep nie odpowiada za politykę ochrony prywatności stosowaną przez właścicieli lub administratorów serwisów, do których kierują odsyłacze/linki zamieszczane na stronach Sklepu.
 21. Sklep zastrzega sobie prawo aktualizacji i zmiany polityki prywatności poprzez publikację nowej treści na swojej stronie internetowej. Spowodowane jest to tym, że zmianie ulegają technologie, standardy i wymagania związane z prowadzeniem działalności w Internecie. Oznacza to, że w przyszłości Sklep może, a czasem będzie musieć, wprowadzać modyfikacje w Polityce Prywatności. Wraz z każdą zmianą, nowa wersja Polityki Prywatności będzie się pojawiała na stronie Sklepu.

7. Postanowienia końcowe

 1. Regulamin dostępny w siedzibie firmy Biomak Sp.J. i na stronie www.biomak.eu
 2. Niniejszy Regulamin jest jedynym dokumentem określającym zasady obowiązujące w sklepie internetowym Biomak Sp.J.
 3. Biomak Sp.J. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w treści regulaminu.
 4. Warunkiem rejestracji jest akceptacja niniejszego Regulaminu oraz wypełnienie pól formularza, oznaczonych jako wymagane.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl